نمونه فرم مبایعه نامه خودرو
در گوگل محبوب کنید :
+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
 1. #1

  http://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

  عنوان كاربري:   کارشناس حقوق

  Join Date
  فروردین ۱۳۹۱
  Location
  اراک
  سن
  23
  Posts
  596
  Thanks
  1
  Thanked 25 Times in 22 Posts
  Rep Power
  10
  موبایل:  SonyEricsson-W580
  سیم کارت:  091
  ماشین:  Cadillac
  تیم:  ALEMANIA-Arminia-Bielefeld
  Internet-Explorer Kaspersky Windows-XP
  ميزان امتياز:60

  Reputation

  new2 نمونه فرم مبایعه نامه خودرو

  مبایعه نامه
  مبايعه نامه خودرو

  Attachment 1411

 2. The Following User Says Thank You to راضیه سماعی For This Useful Post:

  admin (یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱)

 3. #2

  http://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://vakilirani.com/images/star/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://vakilirani.com/images/star/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://vakilirani.com/images/star/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

  برترین نیستیم ، اما بهترینها را در جمع خود داریم...

  عنوان كاربري:   عضو انجمن

  Join Date
  خرداد ۱۳۹۱
  Location
  شبستر
  سن
  18
  Posts
  149
  Thanks
  1
  Thanked 13 Times in 13 Posts
  حالت من : Asleep
  Rep Power
  4
  ميزان امتياز:44

  Reputation

  Default

  مبایعه نامه قطعی خودرو


  ماده 1 : طرفين قرارداد
  1-1- فروشنده/فروشندگان .................................................. .... فرزند .............................. به شماره شناسنامه ....................................... صادره از......................... کدملي .................................................. متولد ............................ ساکن .................................................. ................ تلفن ...................................... با وکالت/قيموميت/ولايت/وصايت .................................. فرزند ...................... به شماره شناسنامه ........................ متولد ............................. بموجب ................................
  2-1- خريدار/خريداران .................................................. .... فرزند .............................. به شماره شناسنامه ........................................... صادره از ................................کدملي .................................................. متولد ............................ ساکن .................................................. ................. تلفن ...................................... با وکالت/قيموميت/ولايت/وصايت .................................. فرزند ...................... به شماره شناسنامه ........................ متولد ............................. بموجب ................................
  ماده 2: موضوع و مشخصات مورد معامله
  عبارتست از انتقال ......................... دانگ يکدستگاه ......................... از نوع ............................. مدل ............................... سيستم ................ رنگ ..................... سيلندر .......................... شماره راهنمايي و رانندگي ........................................ شماره شاسي ............................................... شماره موتور ............................................. که با تمام متعلقات و منصوبات ، منصوبه و غير منصوبه در آن مي باشد .
  ماده 3 : ثمن معامله
  1-3- ثمن معامله به طور مقطوع بعدد ( ................................... ريال ) و با حروف ( .................................................. .......................... ريال ) تعيين گرديد .
  2-3- همزمان با اين توافق مبلغ با حروف ( .................................................. ............................................. ريال ) نقداً / طي چک شماره ................................... عهده بانک .................... شعبه ........................ کد ..................... به فروشنده پرداخت گرديد . باقيمانده ثمن با حروف ( .................................................. .......................... ريال ) در زمان تنظيم سند در دفتر اسناد رسمي پرداخت خواهد شد .
  ماده 4 : شرايط معامله
  1-4- طرفين متعهد شدند جهت تنظيم سند ، طبق قرارداد در تاريخ به حروف .................................................. ......... در دفتر اسناد رسمي شماره .......................................... حاضر شوند و فروشنده متعهد گرديد سند را به نام خريدار يا هر کس که خريدار معرفي نمايد انتقال دهد . در ضمن ، اجراي تعهد ( تنظيم سند ) از طرف فروشنده بنام منتقلٌ اليه بعدي ، منوط به احراز انتقال از طريق ارائه قرارداد مي باشد و در صورت عدم حضور هر يک از طرفين در دفتر خانه اسناد رسمي مربوطه ، گواهي سر دفتر مثبت تخلف نامبرده مي شود .
  2-4- عدم ارائه مستندات و مدارک لازم جهت تنظيم سند از طرف فروشنده و عدم پرداخت ثمن توسط خريدار ، در حکم عدم حضور است و سر دفتر در موارد مذکور به تقاضاي ذينفع مجاز به صدور گواهي عدم حضور مي باشد .
  3-4- مورد معامله با تمام لوازم موجود و اسناد و مدارک ، با رؤيت کامل فني ، بدنه ، توسط خريدار و يا کارشناس منتخب وي صورت گرفت و از کميت و کيفيت آن آگاه مي باشد .
  4-4- مسئوليت هر گونه تخلف اعم از راهنمايي و رانندگي ، کيفري و مدني که با استفاده از مورد معامله تا زمان تحويل ، به وقوع پيوسته باشد بعهده فروشنده است .
  5-4- هزينه هاي نقل و انتقال اعم از دارايي و عوارض شهرداري بعهده فروشنده ، حق الثبت و حق التحرير بعهده ............................... مي باشد.
  6-4- کليه خيارات از جمله خيار غبن به هر عنوان ادعا و به هر ميزان با اقرار طرفين و با علم و اطلاع کامل نسبت به عرف بازار اسقاط گرديد . موارد تقلب و تدليس از اين موضوع مستثني است .
  7-4- در صورتيکه معلوم گردد مورد معامله به هر علتي غير از عامل قوه قاهره مانند مصادره ، رهن ، عمليات اجرايي دادگستري يا اجراي اسناد رسمي ، مستحق للغير و يا غصبي بودن ، قانوناً قابل انتقال به خريدار نبوده ، فروشنده موظف است کليه هزينه هايي راکه خريدار متقبل شده ، پرداخت نموده و مبلغ به حروف ( .................................................. ................................... ريال ) به عنوان خسارت عدم انجام تعهد به وي پرداخت و ثمن دريافتي را با احتساب خسارت قانوني مسترد نمايد .
  8-4- مورد معامله و کليه اوراق و مستندات در تاريخ با حروف .................................................. .............. ساعت ................................ تسليم خريدار شد/ خواهد شد.
  9-4- در صورت عدم حضور هر يک از طرفين براي تنظيم سند در دفترخانه اسناد رسمي تعيين شده ، ممتنع از حضور ، مکلف است به ازاي هر روز تاخير مبلغ باحروف ( .................................................. ......................... ريال ) بعنوان خسارت تاخير اجراي تعهد در وجه طرف مقابل پرداخت نمايد . خسارت مذکور مستقل از تعهد اصلي بوده و با آن قابل جمع است .
  ماده 5 : در صورتيکه معامله بصورت اقساطي باشد
  1-5- چک ها و يا سفته ها در حکم ثمن معامله مي باشد در صورتيکه پرداخت .................... قسط از اقساط بصورت متوالي از طرف خريدار به تاخير افتد فروشنده حق دارد معامله را فسخ و وسيله نقليه را مسترد نمايد . خريدار در صورت استنکاف از استرداد مورد معامله ملزم و متعهد به تحويل مورد معامله و جبران خسارت وارده مي باشد و در صورتيکه مورد معامله به هر علتي تلف شده باشد خريدار مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود . جبران خسارت پس از کسر ميزان مبالغ پرداختي بوده و مبناي قيمت مورد معامله به نرخ روز بازار محاسبه مي گردد.
  2-5- پس از پرداخت آخرين قسط فروشنده موظف است سند را به نام خريدار انتقال دهد .


  این قرارداد در تاریخ در دو نسخه تهیه شده که هر نسخه از اعتبار واحد برخوردار است.
  Click here to enlarge
  :: یاد گرفته ام تنهایی را به بودن درجمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم ::
  :: یاد گرفته ام که بااحمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش زندگی کند ::
  :: یاد گرفته ام با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند ::
  :: یاد گرفته ام از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود ::


 4. The Following User Says Thank You to pedramwwe For This Useful Post:

  Amirhossein46 (دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳)


 
+ Reply to Thread

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

   

Members who have read this thread : 0

You do not have permission to view the list of names.

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
جهت استفاده بهینه از مطالب سایت از مرورگر فایرفاکس یا گوگل کوروم استفاده نمایید.
All times are GMT +3.5. The time now is ۰۲:۲۷.
vBulletin 4.0 skin by ایده طراح Persian By ایده طراح